Skanios gėlės - Puokštės iš saldainių, saldainių medžiai, saldžios dovanos

 

Naujienlaiškis

Reklama

PRIVATUMAS IR DUOMENŲ NAUDOJIMAS

 www.skaniosgeles.lt ir jo lankytojų duomenis tvarko ir prižiūri UAB "Kano prekyba".

Asmeninės informacijos naudojimas

 UAB "Kano prekyba" saugo Jūsų asmeninę informaciją ir ją naudoja, teikiant Jums reikalingas paslaugas, laikantis Lietuvos Respublikos asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo nustatytų reikalavimų, kitų Lietuvos Respublikos teisės aktų, reglamentuojančių šių duomenų tvarkymą bei apsaugą.

 Kiekvienam www.skaniosgeles.lt lankytojui, kuris registruojasi tinklalapyje užtikrinama teisė į privatumą.

 Rinkodaros tikslais duomenys naudojami tik gavus Jūsų sutikimą. 

UAB "Kano prekyba" neatsako už Jūsų asmens duomenų tvarkymą tretiesiems asmenims priklausančiose interneto svetainėse, taip pat ir tais atvejais, kai į jas Jūs patenkate per mūsų svetainėje esančias nuorodas. Rekomenduojame susipažinti su kiekvieno ne mums priklausančio aplankyto tinklapio privatumo sąlygomis atskirai.

 www.skaniosgeles.lt lankytojų duomenys yra saugomi nuo atsitiktinio ar neteisėto sunaikinimo, pakeitimo, atskleidimo ir neleistino naudojimo.

 Jūs turite teisę bet kuriuo metu reikalauti, kad UAB "Kano prekyba" ištaisytų ar sunaikintų Jūsų pateiktus asmens duomenis arba sustabdytų tokių duomenų tvarkymo veiksmus (išskyrus saugojimą). Jei tai sąlygoja negalimumą toliau teikti UAB "Kano prekyba" paslaugas, šių paslaugų teikimas nutraukiamas (panaikinus asmens duomenis) arba sustabdomas.

Informacija kompiuteryje

 Jums lankantis tinklalapyje www.skaniosgeles.lt pasiliekame teisę į Jūsų kompiuterį įrašyti informaciją ("cookie"). Dėka šios informacijos Jūs galite lengviau naudotis mūsų tinklapiu ir galime užtikrinti visų formų nepriekaištingą veikimą. Šioje informacijoje nėra saugomi Jūsų asmens duomenys. 

Jeigu pageidaujate, galite šią informaciją ("cookie") ištrinti iš savo kompiuterio ar ją užblokuoti, panaudodami savo kompiuteryje esančia interneto naršykle.

UAB "Kano prekyba", (kodas 302555217, rejestro tvarkytojas – Valstybės įmonė registrų centras), atsako už Jūsų pateiktos asmeninės informacijos tvarkymą.


PagrindinisPagrindinis